28 Kasım 2020 , Cumartesi

Boşluk Bulmaca Oyunu 2

cocukgelisimi.info Sitemizde Boşluk Bulmaca oyunu çocukların dikkatlerini geliştirmek amacı ile oluşturulmuş bir aktivitedir. Çocukların zeka gelişimlerinin yanı sıra gördükleri arasındaki farkı ayırt edebilmeleri konusundan olumlu etkilerini göreceksiniz.

 4 Adet Puzzle Resim arasından 1 tanesini seçip üstündeki resimdeki boşluğa bırakmak olacak…

Aktivite içerisinde resimler yaş gruplarına göre değişmektedir. Bu genelde 4 ile 6 yaş arasındaki çocuklar ve çocuk etkinlikleri için genelde daha verimli olduğu gözlenmiştir.

Boşluk Bulmaca Oyununu Aşağıdaki Pdf Dosyasından ulaşabilirsiniz…

Siz değerli öğretmenler ve veliler sizinde paylaşmak istediğiniz bilgi paylaşım ve önerileriniz için ana menüden Yükle Butonundan Sizden gelenler bölümünden paylaşabilirsiniz..

 

 

 

 

Anahtar Kelimeler;
matematik, geometri , öğretmen , geometrik cisimler , sınav , bilgi , milli eğitim , matematik 3. sınıf , veli , ders , eğitim, sınav soruları , sınavda çıkacak sorular , ilkokul dersleri , ilkokul sınav soruları , ilkokul matematik konuları mini test , test 1. sınıf , 2. sınıf , 3. sınıf , 4. sınıf , türkçe , hayat bilgisi , fen bilimleri , sosyal bilgiler , yabancı dil , din kültürü ve ahlak bilgisi , müzik , görsel sanatlar , oyun ve fiziki etkinlikler

İlginizi Çekebilir

Renkleri ve Sayıları Öğreten Eğitici Oyuncak

Bir Cevap Yazın